noc AV

Forum Przestrzenie

Noc audiowizualna PATCHlab to jak zawsze duża dawka  specjalnych projektów, performance’ów audiowizualnych oraz DJ/VJ setów, czyli muzyka elektroniczna i wizualizacje tworzone na żywo przez międzynarodowy skład artystów w Forum Przestrzenie.

Exogenous1

Exogenous

Christophe Tostain  [FR]

Koncert multimedialny ‘Exogenous’  – koncert multimedialny na obraz, dźwięk i poezję. W wartwie wizualnej artysta wykorzystuje autorskie obrazy zrealizowane we współpracy z tancerzem i choreografem Laura Simi Dance Company Silenda, które są zakłócane przez poetyckie interwencje pisemne. Projekt skupia się na medium poszukiwania, wciąga w ekscytujący świat mrocznej wyobraźni widza.


Transitions

Andrea Familiari Fax [IT/DE], Giuseppe Bifulco aka DROP [IT/DE]

Performance audiowizualny skupiający się na pustym zbiorze (ø), unikalnej części całości, która nie zawiera żadnych elementów poprzez maksymalną wielość abstrakcji i redukcji na poziomie zarówno obrazu jaki dźwięku. To podróż, w której wszystkie siły napędowe zależne od siebie trawią się nawzajem, aby stać się niczym, rozrzedzonym kształtem uksztaltowanym tylko przez mikrodźwięki, glitch i konwulsyjne odgłosy.


DJ/VJ sets:

Steffen Bennemann [DE]
DJ Olivia [PL]
DJ Matik Automatik [PL]
VJ Daan Kars aka DKRN [NL]
VJ Andrea Familiari Fax [IT/DE]
VJ László Zsolt Bordos [HU]
VJ Abduct [MEX]